Warszawa

Mokotów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
20
Długość działki (mb.)
45
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana obok Jeziorka Czerniakowskiego. Działka w prostokącie, ogrodzona, w sąsiedztwie domy jednorodzinne. Kształt zbliżony do prostokąta, działka płaska. Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego - są wydane Warunki Zabudowy dla domu jednorodzinnego (parter, piętro), z garażem, bez podpiwniczenia. Na działce, woda i prąd. Kanalizacja w 2019r.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Centrum handlowe, Bar, Kort tenisowy, Szkoła, Basen, Bank, Park, Fitnes, Szpital, Przedszkole, Restauracja, Hala sportowa, Jezioro, Plac zabaw, Rzeka
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Widok na: Inne budynki

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest O-H REA z siedzibą w Kraków (31-014) przy Sławkowska 10/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).